7 zeytin 1 incir kürü almadan önce nelere dikkat edilmelidir ?

 

 

 

 

 

7 Zeytin 1 İncir Kürü

 

 
İnsanoğlu teknoloji ile buluşana dek, var oluşundan bu yana hep doğayla iç içe yaşamıştır. İnsan tabiatın bir parçasıdır. Şimdilerde yoğun, günlük işler karmaşası, büyük şehirlerde yaşanan stres faktörleri, zaman yetersizliğiyle pratik ve fakat çok da natürel olmayan ürünler kullanılmaktadır. Bu sebeple her geçen gün kullanıcılar doğala özlem duymaya başlamışlardır.

 

 

 

Tamamen kendi doğasında yetişip büyümüş meyve, sebzeler, çiçekler, bitkiler tercih sebebi olmuştur. İncir de uzun yıllardır hayatımızda var olan değerli bir bitkidir. İncirin çiçekleri tek eşeylidir. Bu çiçeklerin içi büyüyüp geliştikçe dolar, etlenir ve bugün bildiğimiz meyve kısmını oluşturur. Yaprakları büyük, dilimli ve bazı türlerinde tüylüdür. Bunların yanı sıra yumuşak odunlu ve sütlüdür. Genellikle taşlık bölgelerde ve sıcak, bol güneşli iklimlerde yetişirler.

 

 

 

Zeytin sofralardan, kozmetiğe kadar hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkmaktadır. 7 zeytin 1 incir kürü tüm bitkisel sizin de hayatınızda olabilir. Şimdi hemen sipariş vererek bu mucizeye tanık olabilirsiniz.

 

 
Kullanım Talimatları

 

 
Herhangi bir ürün sahibi olduğunuzda yapmanız gereken ilk iş ürün hakkında bilgi edinmek olmalıdır. Bu sebeple size gönderdiğimiz orijinal ürün kutusu üzerinde yazılan açıklamaları dikkatle okuyunuz. Kutu ve ya ambalaj üzerinde ürün adı, içeriği, kullanım talimatları, son kullanma tarihi ve saklama koşulları yer alacaktır. Okuduktan ve kendinize uygun bir ürün olduğunu öğrendikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığıyla da günlük işlerinizi aksatmadan, bir rutin haline getirerek tüketebilirsiniz.

 

 
Fiyatlandırma!

 

 
Her özel ürünün özel bir fiyatı vardır. Ancak biz sizler için çok çalışıyor ve bu özel ürüne sahip olmanız için gereken düzenlemeleri yapıyoruz. Neticesinde şimdi indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz bu ürünü sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Günün her saati danışabileceğiniz uzman kadromuz ile sizlere hizmet verirken cazip fiyat seçeneklerini de kaçırmamanızı öneririz. Bu kür;

 

 

 

 

 
1 adet 49 tl + 8 tl kargo ücreti,
2 adet 89 tl ücretsiz kargo,
3 adet 129 tl ücretsiz kargo olarak satıştadır. Çoklu alımda ücretsiz kargo hediyenizi sakın kaçırmayın.

 

 

 

 
Kargo Şirketleri ve Gönderim

 

 

 
Sipariş verdiğiniz ürün formunda yazan bilgiler ışığında özel paketleme yaparak aynı gün ürünü kargo şirketine veriyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde dağıtım imkânı olan güvenilir kargo şirketleri MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile kapıda ödeme alternatifini kullanabilirsiniz. Siparişinizin hareket takibini de yine sitemiz üzerinden rahatça yapabilirsiniz.